לקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חילקט תמונות פינת חי

הישוב אשחר הוקם לפני כ-32 שנה בשטחי המועצה האזורית משגב, וכיום מתגוררות בו למעלה ממאתיים משפחות. בישוב מתקיימת קהילה מעורבת ובה דתיים, חילונים, מעורבים ומסורתיים, אשר בחרו לחיות יחד במציאות תוססת ומגוונת. אשחר הוא אחד היישובים המיוחדים ביותר בגליל ובשנים האחרונות התרחבה האוכלוסייה באופן ניכר. הישוב ממוקם על גבעה מרהיבה מעל נחל חילזון וממנה נשקפים העיר כרמיאל, בקעת סכנין, בקעת בית הכרם, הרי הגליל, רמת הגולן, הים התיכון, ישובים וערים, כפרים וכרמים.
מזכירות הישוב - עודכן ב:27/06/2021
מזכירות הישוב - עודכן ב:01/10/2017
מזכירות הישוב - עודכן ב:05/01/2017

בית הכנסת באשחר - תזכורת נהלי קורונה

בית כנסת | עדכון אחרון:  30/12/2021 21:30

בס"ד

 

מתפללים יקרים,

 

לצערנו אנו בגל חמישי של קורונה, ויש חולים פעילים באשחר.
לכן, חשוב יותר מתמיד לשמור על הנחיות משרד הבריאות, מפאת "ונשמרתם לנפשותיכם".
השבת צפוי מזג אוויר גשום ויש בר מצווה בבית הכנסת – וחובה עלינו להקפיד מאוד על הנהלים.
מזכירים: מסיכה, שמכסה את הפה ואת האף. המבואה של בית הכנסת היא חלל סגור וגם שם יש חובת מסיכה, גם לילדים מעל גיל 7. הכניסה לבעלי תו ירוק בלבד – מחוסנים/מחלימים ואחרי בדיקה לפי הוראות משרד הבריאות. 
שימו לב, לפי ההנחיות החדשות, כל מי שנחשף לחולה מאומת, גם מחוסנים, צריכים להימנע מהגעה למקומות המוניים. אי לכך, אנו מזכירים, גם אם אין צורך בבידוד – להמנע מלהגיע לבית הכנסת.

 

האוכלוסיה המגיעה לבית הכנסת היא מגוונת וכוללת מגוון של תושבים – כאלה שלא בקבוצות סיכון אבל גם רבים שכן בקבוצות סיכון, אנא עזרו לשמור על בטיחותם בכך שתשמעו לתקנות.

 

שבת שלום,

ועד ביהכנ"ס

אשחר ד.נ. משגב 2019600 טלפון:04-6744779 פקס:04-6745756 eshcharmazkirut@gmail.com
סיפורי משפחות | זמני תפילות | אשחרונט | צרו קשר | RSS